Kalite Politikası - Anadolu Bakır A.Ş.

Kalite Politikası

Anadolu Bakır A.Ş. - Kalite Politikası

ANADOLU BAKIR A.Ş. olarak hedefimiz, faaliyet alanımızda yer alan konularda; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak yasal şartların karşılanması, müşteri, tedarikçi ve tüm ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde hizmet sunumunun gerçekleşmesi, kaliteli hızlı ve güvenli bir biçimde sunulan hizmetlere erişimin sağlanmasını amaç edinmiştir.

• Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.

• Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için gerekli bilgilendirme eğitimlerini vermek, ekip çalışmasına önem vererek, sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev haline getirmek.

• Tüm çalışanlarda kalite, çevre –iş sağlığı ve güvenliği bilincini tesis etmek, şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmek.

• Hizmetlerin sunumu ve uygunluğunu etkileyebilecek risk ve fırsatlar ile müşteri memnuniyetinin arttırılması ve sürdürülebilirliğini sağlamak.

• En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.

• Başlanan her projeyi zamanında en üst düzey tekniklerle tam uyumlu, istenen kalitede eksiksiz tamamlamak.

• Kalite standartlarımızı en yüksek değerlerde tutarak yasal gereklilikleri yerine getirerek, uluslararası standartlara uygun hizmetleri yaparak öncü ve yenilikçi firma olmayı hedeflemek.

• Çevresel faktörleri ve iş güvenliği kurallarını göz önünde bulundurarak kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak, iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ŞİRKET POLİTİKASI olarak belirlemek.

MİSYONUMUZ

Anadolu Bakır, ürün-hizmet ve kalitesini sürekli yenileyerek müşterilerine her zaman en güncel ve en verimli olanı sunar.

VİZYONUMUZ

HVAC sektöründe Türkiye’de öncü ve yurtdışında model bir firma olmak. Yurtdışı pazar payımızı maksimum büyütmek Türkiye’nin “ilk 1000 ihracatçı” listesinde yer almak

Anadolu Bakır A.Ş.

Kullanım Alanları

Ülkeye İhracat
60+
Ürün Kapasitesi
50 Mn +
Bayi
262